17. 2. 2023 — 19:00 Koncert ↗ Lístky

Krstní Otcovia : krst EP / Vojdi / DETI

Kapela Krstní Otcovia vydala svoje debutové EP, ktoré treba aj patrične pokrstiť. Stane sa tak 17.2. v kultúrnom centre P*AKT, kde predvedú svoju show. Spolu s nimi zahrá aj kapela Deti a zoskupenie Vojdi. K dispozícii budú CDečka, kazety a zbrusunový merch.

// Krstní Otcovia
Kapela poskladaná z piatich krstných otcov, ktorí už raz krstili. Na prvý pohľad ide o typickú indie-rockovú kapelu, no v setoch opakovane prekvapujú vpádom do dekonštruktívneho progresívneho rocku, blízkym skupinám Black Midi alebo Black Country, New Road a prechodmi od nacvičených skladieb do spontánnych improvizácií. Svoj štýl označujú ako experimentálny anarcho post noise art mega kraut punk alebo skrátene showcasecore.

https://krstniotcovia.bandcamp.com/
https://linktr.ee/krstniotcoviako
https://www.instagram.com/krstniotcovia/

// Vojdi
After many years of playing strictly progressive indie rock they transformed into nextgen music world playing simply just pop. If you add “o” into “pop” you get “poop”. No coincidence in this world. Delivering powerful sound waves directly to your ears since 2012, so please don’t be there standing alone, join us, vojdi.

https://vojdi.bandcamp.com/
https://bit.ly/3XMaW5G
https://vojdi.sk/

// DETI
Prichádzajú z tmavých uličiek Bratislavskej DIY stoky, aby vypustili svoje rýchle úderné sety. Kombinácia minimalistických fuzz riffov s trvrdou basou bez zbytočného sólovania, prezentuje garážový špinavý minimal s vizuálnou osciláciou 90tych rokov. Spev priamo do ksichtu s dizajnovým textom, utopený v blate delayu je poháňaný utrhnutými bubnami.

https://www.youtube.com/@deti9157
https://www.instagram.com/deti_________/

Vstupné 10€
Lístky —> tootoot.fm/sk/events/63cea76d408a9511ecc71028